tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prowadzisz sklep lub serwis motocyklowy? Oto twój wymarzony dostawca! NAS Analytics TAG

Prowadzisz sklep lub serwis motocyklowy? Oto twój wymarzony dostawca!

Autor: News reklamowy 2019.05.09, 11:41 Drukuj

Rynek części motocyklowych rośnie w ostatnich latach wyjątkowo szybko, wraz ze wzrostem ogólnego zainteresowania motocyklami. Do serwisów trafiają coraz bardziej egzotyczne marki motocyklowe, co stawia przed mechanikami spore wyzwania.

Dawniej liczba marek motocyklowych ograniczała się do jednej-dwóch pochodzących z Japonii, jednej niemieckiej i kilku z krajów demokracji ludowej. Mechanicy mieli ułatwione zadanie, bo dostępność części również była ograniczona.

Wraz ze wzrostem popularności motocykli rosły także wymagania klientów – dziś dobry warsztat czy sklep z częściami zamiennymi musi dysponować pokaźnym magazynem lub mieć sprawdzonego dostawcę, który w swoim portfolio mieć będzie wszystko, co potrzebne do naprawy lub bieżącej obsługi niemal wszystkich marek.

Takim właśnie dostawcą dla serwisów i sklepów z częściami zamiennymi jest 4CV Moto – importer i dystrybutor części zamiennych i akcesoriów do motocykli marek Yamaha, Kawasaki, Honda, BMW, Harley Davidson, Indian, Triumph Motorcycles, Husqvarna Motorcycles, Benelli, Ducati i innych.

W ofercie 4CV Moto znajdują się nie tylko oryginalne części i akcesoria do motocykli. Także serwisy zajmujące się naprawami quadów i skuterów mogą liczyć na solidne zaopatrzenie we wszystko, co niezbędne podczas naprawy lub bieżącej obsługi tych pojazdów.

Bogata oferta części zamiennych i akcesoriów najważniejszych marek motocykli, quadów i skuterów to nie wszystko – 4CV Moto jest również dystrybutorem włąsnych marek motocykli! W ofercie firmy znajdziesz jednoślady Malaguti, KSR Moto, Bajaj, czy Super Soco.

Uzupełnieniem oferty 4CV Moto są niezwykłe kaski Vozz Helmets i stylowa, lecz niezwykle wytrzymała, wzmocniona aramidem odzież motocyklowa Trilobite. 4CV Moto zaprasza do współpracy warsztaty i sklepy motocyklowe – tylko tutaj znajdziesz tak ogromny wybór części, akcesoriów do motocykli, quadów i skuterów.

Więcej informacji na temat oferty 4CV Moto znajdziesz na stronie 4cvmoto.pl

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę