tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiera nowego programu motocyklowego ju we wrzeniu!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Premiera nowego programu motocyklowego ju we wrzeniu!

Autor: Manhatan 2015.08.21, 12:46 Drukuj

Od 17 lipca, czyli momentu rozpoczęcia zwiedzania Polski na motocyklu przez Wiktora Kammera minął już ponad miesiąc. W tym czasie Wiktor wraz z całym swoim zespołem Motocyklowej Polski zdołali odwiedzić niemal wszystkie województwa. W sumie pokonali blisko 10 000 km! W trakcie tej wyprawy, ekipa filmowa nakręciła ogromne ilości materiałów zdjęciowych, z których już za kilka tygodni powstanie prawdopodobnie pierwszy tego typu emitowany w telewizji motocyklowy, turystyczny przewodnik po Polsce.

Emisja nowej serii programu - Motocyklowa Polska - skłądającego się z kilkunastu, blisko 30-minutowych odcinków swoją premierę będzie miała 10 września (czwartek) na antenie Motowizji. Pierwszy odcinek poświęcony będzie w całości przygotowaniom do wyprawy po Polsce, zaś kolejne, emitowane w każdy nadchodzący czwartek, skupiały się będą na poszczególnych województwach i ich motocyklowych atrakcjach. Poniżej znajdziecie oficjalny trailer programu, prezentujący ujęcia jakie udało się dotychczas uchwycić ekipie Motocyklowej Polski. Zapowiada się na prawdę ciekawa seria. Zreszta, zobaczcie sami!

NAS Analytics TAG

Motocyklowa Polska 2015
Kanał: Motowizja
Emisja: od 10 września (w każdy kolejny czwartek)
Liczba odcinków: 17
Czas trwania odcinka: 24 minuty

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr