tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Premiera Yamahy MT-07 na Wystawie Motocykli i Skuterów NAS Analytics TAG

Premiera Yamahy MT-07 na Wystawie Motocykli i Skuterów

Autor: Artykuł sponsorowany 2014.02.24, 12:29 Drukuj

Specjalnie dla polskiej publiczności, po raz pierwszy w kraju, na 6 Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie zostanie zaprezentowany motocykl Yamaha MT-07. Każdy zwiedzający będzie mógł obejrzeć i przymierzyć się do tego japońskiego nakeda Yamahy, wyprodukowanego z najwyższej jakości komponentów, napędzanego silnikiem o pojemności 689 cm3, generującego moc 75KM i moment obrotowy 68 Nm. Piękny, agresywny design tego motocykla idzie w parze z doskonałymi właściwościami jezdnymi, o których już za moment będzie można przeczytać w polskiej prasie motocyklowej. Całkowitym zaskoczeniem w tym modelu okazała się ogłoszona niedawno cena, która zaczyna się już od 22 977 PLN. Dodatkowo, klienci będą mogli skorzystać z niezwykle wygodnej opcji finansowania i bardzo dobrej oferty ubezpieczenia. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Atrakcją targów będzie również prezentacja pozostałych gorących nowości Yamahy na sezon 2014. Wśród nich zobaczymy drugi model z nowej serii MT – wprowadzonego do sprzedaży późną jesienią MT-09. Motocykl ten będzie pokazany w wersjach standardowej oraz Street Rally (MT-09 SR) wyposażonej bezkompromisowo w akcesoria zwiększające użyteczność tego nowoczesnego, 3-cylindrowego pojazdu.

Yamaha zaprezentuje także dwa całkowicie nowe pojazdy wchodzące w skład coraz bogatszego segmentu Sport Heritage. Będą to stylowy bobber XV950R oraz inspirowany historycznym modelem SR400. Ten ostatni stanowi doskonałą bazę do własnej customizacji motocykla. Nie zabraknie również kultowego już dziś jednośladu XJR1300.

Z myślą o amatorach turystyki motocyklowej Yamaha przygotuje dwa wiodące w swoich klasach pojazdy, na ten sezon wyposażone w nowe rozwiązania techniczne. Będą to słynny sportowy turystyk Yamahy – FJR1300 w wersji AE – oraz motocykl klasy Adventure XT1200ZE Super Tenere. Oba będą dostępne w wersjach „E”, z elektronicznie regulowanym zawieszeniem, umożliwiającym kierowcy dostosowanie osiągów do nawierzchni drogi i przewożonego ładunku.

Nowości nie zabraknie również w prezentowanej na wystawie ofercie sportowych maksiskuterów Yamaha. Po raz pierwszy zostanie pokazany TMAX BronzeMAX w nowym, brązowym malowaniu oraz gama X-MAX-ów. Do obecnego na ulicach od zeszłego roku X-MAX-a 400 teraz dołącza nowej generacji X-MAX 250 utrzymany w takiej samej, nowoczesnej, sportowej stylistyce.

Na wystawie zobaczymy również przekrój innych produktów, z których słynie japoński koncern. Znajdą się wśród nich skutery śnieżne, quad Grizzly i trzymiejscowy pojazd wielofunkcyjny do jazdy off-roadowej Viking.

Konkurs!

Wszystkich odwiedzających Wystawę Motocykli i Skuterów zapraszamy do udziału w konkursie „Wygraj MT-07 z pełnym bakiem na weekend”. Szczegóły konkursu na stoisku Yamaha.

Wystawa Motocykli i Skuterów
28 lutego – 2 marca 2014
Centrum Targowego MT Polska,
ul. Marsa 56 w Warszawie
Dojazd i szczegółowe informacje

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę