tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potop, złom i zniszczenie. Fatalne combo wypadkowe na A1 pod Kutnem [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potop, złom i zniszczenie. Fatalne combo wypadkowe na A1 pod Kutnem [FILM]

Autor: Raff 2020.09.04, 12:51 4 Drukuj

Tutaj zawiniło w zasadzie wszystko - pogoda, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, dostosowanie prędkości do warunków, umiejętność przewidywania… Gorzej mogłoby być tylko, gdyby pojazdy stały na środku drogi.

Do tego groźnego wypadku doszło w okolicach Kutna. Jak widać, warunki pogodowe są więcej niż złe - widoczność jest minimalna, a intensywne opady deszczu tworzą na powierzchni drogi cienką warstwę wody, co, jak łatwo przewidzieć, łatwo może skończyć się aquaplaningiem.

NAS Analytics TAG

W takiej sytuacji patrol policji w oznakowanym radiowozie uznaje, że sygnały błyskowe wystarczą, by skutecznie zabezpieczyć miejsce, w którym przeprowadzane są czynności kontrolne. Niestety, decyzja okazuje się błędna - jeden z kierowców, jadących drogą, wpada w poślizg i z impetem uderza w stojące na poboczu pojazdy.

Z całą pewnością kierowca skody jest sprawcą tego zdarzenia. Nie mógł on jednak widzieć pojazdów stojących na poboczu wcześniej - być może gdyby miał taką szansę, zwolniłby i do wypadku by nie doszło.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę