tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polskie jeansy motocyklowe 115moto - jakość zrodzona z pasji i tradycji
NAS Analytics TAG

Polskie jeansy motocyklowe 115moto - jakość zrodzona z pasji i tradycji

Autor: Artykuł sponsorowany 2020.01.28, 10:34 Drukuj

W czasach, w których ogromna większość odzieży produkowana jest w wielkich fabrykach na dalekim wschodzie, istnieją jeszcze na szczęście niewielkie firmy rodzinne szyjące wysokiej jakości ubrania u nas, na miejscu. Jedną z nich jest działająca w Zgierzu 115moto, której współwłaścicielem jest Krzysztof Jarmuż, świetny kierowca offroadowy i uczestnik Rajdu Dakar.

Okolice Łodzi to od lat, a wręcz wieków, zagłębie przemysłu włókienniczego - wiedzą to wszyscy, których lektura “Ziemi obiecanej” w czasach szkolnych zachwyciła lub przeczołgała - niepotrzebne skreślić. W tym właśnie miejscu od ponad 30 lat rodzina Krzysztofa Jarmuża prowadzi szwalnię, w której produkuje jeansy. Tak właśnie - produkuje, a nie sprowadza z dalekich krajów i doszywa własne metki. Wraz z rozwojem firmy rodziła się też pasja Krzysztofa do motocykli i rajdów terenowych, która doszła do naprawdę wysokiego poziomu, jakim niewątpliwie są starty w Rajdzie Dakar.

jeansy motocyklowe 115moto 6

Obie te dziedziny, w które swój czas, wiedzę i serce wkładał Krzysztof Jarmuż, musiały się kiedyś zetknąć. W naturalny sposób do kolekcji jeansów “codziennych”, które opuszczały zakład w Zgierzu, dołączyły jeansy motocyklowe. Nazwa 115moto ma również źródło w sportowych zmaganiach, o czym Krzysztof opowiedział w wywiadzie dla Ścigacza tuż przed wyjazdem na tegoroczny Dakar.

Kiedyś, w czasie jednego z pierwszych rajdów w Maroko, nasz zawodnik zgubił się na środku pustyni, a brak doświadczenia nie pozwolił mu na skorzystanie z przyrządów nawigacyjnych. Mógł tylko czekać na pomoc i wtedy powiedział sobie, że jeśli wyjdzie z tego cało, to numer z którym wtedy startował - właśnie 115 - będzie dla niego szczęśliwy.

przycisk 115moto

Obecnie marka 115moto znakomicie się rozwija. W ofercie firmy znajdziecie wzmocnione kevlarem i wyposażone w protektory motocyklowe jeansy męskie, damskie i dziecięce w różnych krojach i kolorach, które zawsze nadążają za aktualnymi trendami. Do tego kamizelki, koszule, odzież termoaktywną, kominy na szyję oraz odzież codzienną, sygnowaną logo 115moto - w tym również czapki z daszkiem. Pełną ofertę polskiej firmy ze Zgierza znajdziecie na stronie 115moto.com oraz w sieci współpracujących sklepów.

Sukcesy Krzysztofa Jarmuża w międzynarodowych imprezach sportowych oraz wysoka jakość odzieży motocyklowej marki 115moto pokazują, że w zglobalizowanym świecie wciąż jest miejsce na przedsięwzięcia rodzinne, które dzięki pasji i ciężkiej pracy mają szansę konkurować z największymi graczami.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę