tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polski dealer po raz kolejny zaj pierwsze miejsce w Bitwie Krlw w regionie Europy rodkowo-Wschodniej!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Broger Desktop Extra Baner 960x300
Broger Mobile Baner 960x300

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polski dealer po raz kolejny zaj pierwsze miejsce w Bitwie Krlw w regionie Europy rodkowo-Wschodniej!

Autor: Informacja prasowa 2018.03.13, 16:09 Drukuj

Bitwa Królów 2018 - czwarta edycja konkursu modyfikacji custom organizowanego przez Harley-Davidson to pierwsze miejsce dla szczecińskiego salonu H-D w regionie Central Eastern Europe.

Regionalny finał konkursu na najlepszą modyfikację motocykla Harley-Davidson® z rodziny Dark Custom™ rozstrzygnięty! Ace of Spades - zmodyfikowany Softail® Street Bob® z roku modelowego 2018 -okazał się  najlepszym projektem Bitwy Królów 2018 w Europie Środkowo-Wschodniej.

NAS Analytics TAG

Głosy można było oddawać od połowy stycznia. Z motocykli, zgłoszonych w Europie Środkowo-Wschodniej, w publicznym głosowaniu wybrano sześć najlepszych (cztery spośród nich zostały zbudowane przez polskie salony Harley-Davidson), które zakwalifikowały się do finału regionalnego. Tam międzynarodowe jury, złożone z wybranych specjalistów Harley-Davidson z Milwaukee, Singapuru i Oxfordu, wybrało ekipę szczecińskiego salonu Harley-Davidson na Króla Custom w Europie Środkowej i Wschodniej.

Laureaci w regionie CEE (w kolejności zajętego miejsca):

  1. H-D Szczecin - Polska
  2. H-D Rzeszów - Polska
  3. H-D Łódź - Polska
  4. H-D Praha - Czechy
  5. H-D Kraków - Polska
  6. H-D Pilzno - Czechy

Warto przypomnieć, że celem konkursu Bitwa Królów było zbudowanie zmodyfikowanego motocykla Harley-Davidson na bazie modelu z rodziny Dark Custom™ oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce customizacji motocykli. Budowa motocykli pochłonęła tygodnie żmudnej pracy, od poszukiwania inspiracji i pomysłów, wykonania szkiców i zebrania zespołu, po wykonanie poszczególnych maszyn, obejmujące cięcie, modyfikacje instalacji, spawanie i malowanie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w salonach Harley-Davidson zatrudnieni są mistrzowie w swojej profesji.

Przed nami jeszcze ostateczna Bitwa Królów. W finale, który odbędzie się w listopadzie podczas motorshow EICMA w Mediolanie, wezmą udział zwycięskie motocykle custom z innych krajów i regionów Europy, a także Afryki i Bliskiego Wschodu. Tam też będzie wybrany, ogłoszony i koronowany Król Custom 2018.

Motocykle biorące udział w konkursie można zobaczyć na specjalnej stronie internetowej.

ACE OF SPADES - Softail® Street Bob® by Harley-Davidson® Szczecin

Kilka słów o projekcie od zwycięskiej ekipy:

W tym roku wzięliśmy na warsztat maszynę Softail 2018 Street Bob, który w najnowszym wydaniu to motocykl z całkowicie nowym zawieszeniem Softail. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i pokazać jak genialnie może wyglądać tył motocykla.  Customowy tylny błotnik wraz z customowym uchwytem siedziska tworzą nieskazitelny i niczym nie zaburzony tył motocykla. Dopełnieniem są schowane pod siedziskiem lampy tylne oraz niska kierownica. Dodatki Harley-Davidson z serii Defiance tworzą jeszcze bardziej customowy wygląd i stawiają ten motocykl na czele customowej stawki, tak jak As Pik który jest najwyższą kartą w talii.

W czwartej edycji Bitwy Królów platformą do modyfikacji były motocykle z minimalistycznej rodziny Dark Custom™ - Street 750, Street Rod®, Iron 883™, Forty-Eight® i Roadster™, w tym także dwa najnowsze modele Softail® z rocznika 2018 - Fat Bob® i Street Bob®.

Dark Custom to nowoczesne, undergroundowe oblicze marki, minimalistyczne w zakresie wyposażenia i utrzymane w klasycznym stylu. Surowe i wykończone w oryginalny sposób motocykle Dark Custom to maszyny dla tych, którzy jeżdżą własnymi ścieżkami, dzięki czemu mogą dać ujście swojej buntowniczej duszy i być na drodze na swoich zasadach.  Motocykle Dark Custom charakteryzuje matowe lub przyciemnione wykończenie, elementy w stylu vintage oraz atrakcyjna cena, która ma skusić do zakupu nowych klientów marki.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr