tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska kampania bezpieczeństwa w TV - niech żyją motocykliści
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polska kampania bezpieczeństwa w TV - niech żyją motocykliści

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.07.01, 09:27 10 Drukuj

Można z powodzeniem stwierdzić, że ostatnio w Polsce dzieje się całkiem dobrze w temacie dwóch kółek. W Krakowie wiszą tablice namawiające kierowców do rozsuwania w korkach, a inne miasta też są nimi zainteresowane, na autostradach motocykliści będą płacili mniej, a rząd pracuje już nad kampanią społeczną na naszą korzyść. Jednak nie tylko rząd, bo wyprzedził ich ostatnio PKN Orlen, wypuszczając własny spot! Rzecz o tyle warta odnotowania, że jest to przecież prywatna firma. W ramach swojej długofalowej akcji „bezpieczne drogi”, tym razem spółka postawiła nacisk na motocyklistów. Nie ma żadnych haseł o warzywach, czy spadających głowach, a za to jest pozytywny wizerunek jednośladów, element edukacji w łatwo wchłanianej formie oraz znane twarze. Może i ktoś się przyczepi, że dla Orlenu to reklama, ale... co z tego? Bezpieczeństwo ma tutaj dużo większe znaczenie.

Niech żyją motocykliści

Teraz niech tylko Unia Europejska przestanie mieć motocyklistów w nosie i na swoim terenie (łącznie z Polską!) wprowadzi takie prawa jak w Belgii, to wszyscy będą zadowoleni. Gdyby jeszcze PZM na poważnie wziął się za motocyklowe rozwijanie młodzieży, a nagonka na szkoły jazdy skończyłaby się, byłoby wręcz wspaniale.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:ja 01/07/2011 18:13

kurde, aż się wzruszyłem!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę