tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska Liga Superbike eSport na pmetku - emocjonujce starcia na kaprynym Oulton Park
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Polska Liga Superbike eSport na pmetku - emocjonujce starcia na kaprynym Oulton Park

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.08, 11:05 3 Drukuj

W minioną środę odbyła się kolejna runda Polskiej Ligi Superbike eSport, którą rozegrano na torze Oulton Park. Na zawodników czekały między innymi pogodowe niespodzianki.

Pierwszy wyścig klasy Supersport wygrał Jarul8200, który nie uległ nawet kapryśnym warunkom pogodowym i na metę na pierwszym miejscu. Zwycięstwo nie przyszło mu jednak łatwo, ponieważ na końcu drugiego okrążenia popełnił błąd i wypadł z toru przy wyjściu na prostą startową walcząc o pierwszą pozycję. Na ósmym okrążeniu zaczął padać deszcz, a wtedy każdy nawet najmniejszy błąd mógł zniweczyć jego wysiłki. Na drugim miejscu do mety dojechał MrNice_25, do którego należał rekord okrążenia wynoszący 1'34,165. Trzecie miejsce zajął pilich_st ze stratą prawie 9 sekund do lidera. W drugim wyścigu karty się odwróciły i Jarul8200 wjeżdżał w pierwszy zakręt na trzeciej pozycji. Przez kolejne osiem okrążeń obserwował, jak Korsarz_303 i MrNice_25 walczyli o pierwsze miejsce. Na ósmym okrążeniu popełnił błąd, który sprawił, że wyprzedził go pilich_st, który ponownie zakończył wyścig na trzecim miejscu.

NAS Analytics TAG

W pierwszym wyścigu Superbike tor powitał zawodników deszczowymi warunkami. Z pierwszego rzędu startowali Korsarz_303, MrNice_25 i pilich_st. Po starcie, na prowadzenie wysunął się MrNice_25, który cieszył się z niego tylko do pierwszego zakrętu, w którym wypadł z toru, a na czoło wyścigu wysunął się Jarul8200. Po kilku błędach wyprzedził go pilich_st, który dzięki bezpiecznej jeździe dotarł do mety na pierwszym miejscu, a Jarul8200 musiał zadowolić się drugą pozycją. Podium zamknął Korsarz_303. W drugim wyścigu warunki pogodowe były już bardziej łaskawe - tor był suchy i świeciło słońce. Zawodnicy dość mocno się rozstrzelili - Jarul8200 wystrzelił do przodu i dzięki bezbłędnej jeździe dotarł do mety jako zwycięzca. Za nim przyjechali pilich_st i Korsarz_303.

Po rundzie na Oulton Park w generalce Supersport nadal prowadzi Jarul8200 z dorobkiem 252 punktów, drugi jest MrNice_25 mający na koncie 203 punkty a podium generalki zamyka Korsarz_303 mający 195 punktów. W klasie Superbike na pierwszym miejscu generalki jest Jarul8200, który ma 331 punktów. Drugą pozycję zajmuje Korsarz_303, który ma 298 punktów, a pierwszą trójkę zamyka pilich_st z dorobkiem 255 punktów.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr