tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska Liga Superbike eSport - wirtualne wycigi i prawdziwe emocje. Obejrzyj kolejn rund na ywo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Polska Liga Superbike eSport - wirtualne wycigi i prawdziwe emocje. Obejrzyj kolejn rund na ywo

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.06, 23:54 Drukuj

Kolejny sezon Polskiej Ligi Superbike eSport trwa w najlepsze. Gdzie można oglądać wyścigi? Jak wygląda klasyfikacja generalna? Kiedy i gdzie odbędą się kolejne zmagania?

Sezon Polskiej Ligi Superbike eSport trwa w najlepsze. Zawodnicy ścigają się wirtualnie, ale emocje i nagrody za sezon są jak najbardziej realne. W ubiegłym tygodniu odbyła się runda na torze Phillip Island, a teraz zawodnicy wystartują na nieco mniej znanym Oulton Park Circuit. Jest to obiekt zlokalizowany w hrabstwie Cheshire. Nitka toru ma długość 4307 metrów i składa się z 17 zakrętów. Wizytówką obiektu są "ślepe" wzniesienia i kilka naprawdę ciasnych łuków. Zawodnicy wystartują w klasach Supersport oraz Superbike.

NAS Analytics TAG

Obecnie liga jest na półmetku, a w klasyfikacji generalnej Supersport prowadzi Jarul8200, który zgromadził 214 punktów. Sytuacja może się jednak zmienić w drugiej części sezonu, bo będący na drugim miejscu McNice_25 ma na koncie 163 punkty, a zamykający podium generalki Korsarz_303 ma na koncie 157 punktów. W klasie Superbike prowadzi Ambafatima z dorobkiem 286 punktów, a Jarul8200 jest na drugim miejscu i traci zaledwie 20 punktów do lidera. Trzecie miejsce zajmuje Pillich_st, który zgromadził 210 punktów, ale jeszcze nie może spać spokojnie, bo będący na czwartym miejscu MrNice_25 traci do niego zaledwie 7 punktów.

Relację z wyścigu na Oulton Park Circuit będziecie mogli zobaczyć na żywo wraz z komentarzem na kanale Polska Liga Superbike eSport w serwisie YouTube. Transmisja już w środę, 7 kwietnia, o godzinie 20:00. Portal Ścigacz.pl jest patronem medialnym Polskiej Ligi Superbike eSport.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr