tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjant łapie złodzieja motocykli w parku. Ostra akcja z FPP rodem z GTA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policjant łapie złodzieja motocykli w parku. Ostra akcja z FPP rodem z GTA

Autor: Alonzo 2020.11.20, 16:30 Drukuj

Brytyjczycy są dumni z tego policjanta. W opisie filmu podają jego imię i nazwisko. Złodziej motocykli ucieka przed policyjnym pościgiem. Policjant, naprowadzany z helikoptera, przygotowuje na uciekającego złodzieja zasadzkę. Wtedy dzieje się to:

NAS Analytics TAG

Brytyjczycy mają własny, odmienny niż reszta świata, punkt widzenia. Nie są państwem policyjnym. Więcej, są państwem bardzo liberalnym, które pozwala, na przykład, przechodzić na czerwonym świetle pod warunkiem, że obywatel robi to na własną odpowiedzialność i że nie ma zagrożenia ze strony nadjeżdżających samochodów. Jednak gdy obywatel przekracza wyznaczone prawem granice, wtedy kara jest niewspółmierna do tego, co mogłoby takiego delikwenta spotkać w naszym systemie prawnym. Słynne wielotysięczne kary za palenie papierosów w autobusie czy za wtargnięcie na murawę piłkarskiego boiska.

W tym duchu policja brytyjska walczy też ze złodziejami motocykli. Patrząc na interwencje policyjne ma się wrażenie, że uciekający przed stróżami prawa złodziej jednośladów traci wszystkie prawa. Policja traktuje takich przestępców bardzo brutalnie, niejednokrotnie narażając ich na utratę zdrowia i życia. Co ciekawe, dzieje się to za społeczną aprobatą, a interweniujący policjanci nie muszą się ukrywać w obawie przed konsekwencjami narażenia złodzieja na niebezpieczeństwo, tylko są publicznie wymieniani z imienia i nazwiska jako duma nie tylko policji, ale też całej społeczności.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę