tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polacy w czołówce Alpe Adria w Moście
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polacy w czołówce Alpe Adria w Moście

Autor: Lovtza 2014.07.21, 12:12 1 Drukuj

Na czeskim torze w Moście zakończyła się wczoraj czwarta runda mistrzostw Alpe Adria łączona z trzecią rundą Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. W większości klas zobaczyliśmy na starcie polskich zawodników, co ważne jednak - Polaków zobaczyliśmy również na podiach.

W sobotnich wyścigach naszą obecność na podium rozpoczął Daniel Bukowski, który był trzeci w Superstockach 600. Wygrał Węgier Janos Chrobak, drugi był Austriak Jochen Rotter. W kolejnym wyścigu klasy Supersport wygrał Czech David Latr przed swoim rodakiem Igorem Kalabem. Podium uzupełnił Sebastian Zieliński, a miejsca 10., 11., 12. zajęli kolejno Szymon Strankowski, Natalia Florek i Barłomiej Cabala. W sobotnim wyścigu dużych Stocków nie zobaczyliśmy na pudle żadnego Polaka. Najlepszym z naszych okazał się Marek Szkopek, który zajął czwarte miejsce. Wygrał doskonale znany polskiej publiczności Marko Jerman przed Martinem Choyem i Michalem Fillą. W Superbikach nie zawiódł Paweł Szkopek, trzeci w sobotę. Wygrał Czech Jan Chalbich przed Austriakiem Rolandem Reschem.

AA Most SBK Wyścig 1:

AA Most Superstock 1000 Wyścig 1:

AA Most Supersport Wyścig 1:

AA Most Superstock 600 Wyścig 1:

W niedzielę w Superstockach 600 Bukowski nie dojechał niestety na podium, wygrał ponownie Janos Chrobak. W Supersportach rewelacyjnie pojechał natomiast Sebastian Zieliński, który wydarł zwycięstwo Latrowi i Kalabowi! Drugi wyścig w dużych Stockach to świetna jazda Michala Filli, który wygrał bieg przed Jermanem i Choyem. Na koniec dnia drugie miejsce w klasie Superbike wywalczył Paweł Szkopek. Wygrał Jan Halbich, podium uzupełnił Roland Resch.

Pełne wyniki z rundy znajdziecie TUTAJ

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę