tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polacy w MotoGP 2024. Kogo spotkaem na Mugello przed GP Woch?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Polacy w MotoGP 2024. Kogo spotkaem na Mugello przed GP Woch?

Autor: Mick Fiakowski 2024.05.31, 00:13 Drukuj

Po emocjonujących wyścigach w Barcelonie i Poznaniu, teraz nadszedł czas na Mugello i kolejną rundę Mistrzostw Świata MotoGP. Mugello to moim zdaniem najpiękniejszy tor na świecie. Track walk, który właśnie zaliczyłem, ujawnia niesamowite różnice poziomów, które są absolutnie nieodczuwalne w telewizji, czy grach wideo. Zakręty takie jak Correntaio, Bucine, czy Casanova, zachwycają swoją techniczną trudnością i pięknem.

Red Bull Rookies Cup i Milan Pawelec

W ten weekend ściga się tutaj również seria Red Bull Rookies Cup, w której startuje nasz rodak Milan Pawelec. Choć pogoda nas nie oszczędzała i track walk odbywał się w deszczu, Milan ma okazję na zapoznanie się z torem i z pewnością podzieli się swoimi wrażeniami. Będziemy mieli okazję porozmawiać z nim jeszcze w ten weekend, ale najpierw dajmy mu pojeździć.

NAS Analytics TAG

Transfery i plotki w MotoGP

Na padoku MotoGP mówi się bardzo dużo o przyszłości fabrycznego zespołu Ducati. Wygląda na to, że Jorge Martin może dołączyć do Pecco Bagnaii w tej ekipie. Marc Marquez na konferencji prasowej jasno zaznaczył, że jego jedynymi opcjami są fabryczny zespół lub Gresini, co wyklucza przejście do Pramacu. Marquez wspomniał również o terminie, do którego chciałby, aby jego przyszłość była jasna - przed Grand Prix Niemiec, które odbędzie się za trzy tygodnie. Powodem jest konieczność podjęcia przez sponsorów decyzji, czy nowy zespół Marqueza nie stanowi konfliktu dla ich strategii marketingowej.

Zmienne warunki pogodowe

Prognozy pogody na weekend w Mugello są zmienne. W piątek i sobotę możliwe są opady deszczu, co może znacząco wpłynąć na przebieg treningów i kwalifikacji. Choć dzisiaj również popadało, wszyscy są przygotowani na różne scenariusze pogodowe.

Goście i twarze z padoku

Na padoku pojawiło się wiele znanych twarzy, takich jak Livio Suppo - wieloletni szef zespołów Ducati, Repsol Honda i Suzuki. Dużo gości, dużo emocji, a my trzymamy kciuki za naszego Milana Pawelca oraz innych zawodników.

NAS Analytics TAG

Moto E i Kevin Manfredi

W kategorii Moto E startuje Kevin Manfredi, który na co dzień reprezentuje polski zespół Wójcik Racing Team w Mistrzostwach Świata EWC. Może uda nam się z nim porozmawiać o jego wrażeniach z Mugello.

Podsumowanie

Mugello to absolutny top, jeśli chodzi o tory wyścigowe na świecie. Piękna, malownicza Toskania dostarcza niesamowitych widoków i emocji. Z niecierpliwością czekamy na wyniki wyścigów i na to, kto dołączy do Pecco Bagnaii w zespole Ducati. Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia na torze!

Ciao!

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr