tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podsumowanie ostatniej w tym sezonie, IX Rundy Mistrzostw Polski Strefy Północnej
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Podsumowanie ostatniej w tym sezonie, IX Rundy Mistrzostw Polski Strefy Północnej

Autor: Informacja prasowa 2016.10.03, 10:05 Drukuj

W niedzielę 25.09 odbyła się ostatnia IX Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej. Objęty przez nas patronatem ktmsklep.pl MX Kowalski Kids Team reprezentowało 8 zawodników. Najbardziej zacięta rywalizacja panowała wśród najmłodszych w klasie MX65. Zawodników zajmujących pozycję 2-4 dzieliło ledwie parę punktów i  te zawody miały rozstrzygnąć kto stanie na 2 i 3 stopniu podium. W klasie tej startowali #3 Max Wołek, #22 Wiktor Sobiech, #23 Artur Gałuszka, #70 Igor Lemańczyk i #84 Jakub Kowalski.  W pierwszym wyścigu najszybszy z kolegów okazał się Kuba, który zajął 3 pozycję. Za jego plecami zameldował się  Wiktor Sobiech, Artur Gałuszka był 6 a Igor Lemańczyk 7. Najmłodszy zawodnik teamu, Max Wołek był 16. Drugi wyścig to znowu piękna jazda Jakuba Kowalskiego, który wywalczył 2 pozycję. Za nim pasjonujący pojedynek o 3 miejsce stoczyli Wiktor Sobiech i Artur Gałuszka. Ostatecznie lepszy okazał się Wiktor. Na 6 miejscu na mecie pojawił się Igor Lemańczyk, Max Wołek był 12. W klasyfikacji zawodów Kuba Kowalski zajął miejsce 2, wyprzedzając Wiktora Sobiecha i Artura Gałuszkę, Igor Lemańczyk był 6 a Max Wołek 14. W klasyfikacji końcowej Mistrzostw Polski Strefy Północnej w klasie MX65 podium było wewnętrzną sprawą zawodników naszego teamu. Mistrzem strefy został Wiktor Sobiech, tytuł Wicemistrza strefy przypadł Jakubowi Kowalskiemu, a najniższy stopień podium zajął Artur Gałuszka. Igor Lemańczyk był 5. Max Wołek, który startował tylko w dwóch rundach, został sklasyfikowany na 22 miejscu

W klasie MX85 startowali #64 Mateusz Szafrański i #800 Filip Rogowski. Zawodnicy zajęli odpowiednio 4 i 8 miejsce w pierwszym wyścigu. W drugim starcie Mateuszowi w walce o lepsza pozycję przeszkodził upadek i ostatecznie linię mety przekroczył na 6 pozycji. Filip Rogowski był 9. Pozwoliło to naszym zawodnikom na zajęcie odpowiednio 4 i 9 miejsca w klasyfikacji zawodów. W przekroju całego sezonu Mateusz zajął 7 a Filip 12 miejsce.

W klasie MX Junior startował najstarszy zawodnik teamu, #303 Artur Sikora. W pierwszej gonitwie Artur zdobył wysokie 3 miejsce. Upadek w drugim wyścigu nie pozwolił dojechać do mety, czego wynikiem było ostatnie 9 miejsce w wyścigu i  5 w całych zawodach. W klasyfikacji sezonu Artur Sikora był 4.

Wszystkim zawodnikom ktmsklep.pl Mx Kowalski Kids Team gratulujemy i życzymy sukcesów w sezonie 2017.

Zdjęcia: Bogi M & Model Mx

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę