tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Patriotyczne" malowanie motocykli teamu Valentino Rossiego na rundę w Mugello NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

"Patriotyczne" malowanie motocykli teamu Valentino Rossiego na rundę w Mugello

Autor: Janusz Bębenek 2019.05.30, 14:33 Drukuj

Prowadzony przez Valentino Rossiego team Sky Racing VR46 zaprezentował specjalną wersję malowania maszyn klasy Moto2 i kasków, przygotowaną na "domową" rundę na torze Mugello. Maszyny w barwach włoskiej flagi prezentują się fantastycznie!

NAS Analytics TAG

Motocykle Kalex z silnikami Triumpha, jakimi na co dzień jeżdżą w ekipie Sky Racing VR46 Luca Marini i Nicolo Bulega, malowane są w stonowane, czarno-niebieskie barwy. W czasie rundy na torze Mugello będzie jednak inaczej. W prezencie dla miejscowych kibiców zespół Valentino Rossiego przygotował specjalne malowanie, nawiązujące do kolorów włoskiej flagi - zielonego, białego i czerwonego. Coś pięknego!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę