tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Panna moda reanimuje motocyklist
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Panna moda reanimuje motocyklist

Autor: Beavis 2016.06.01, 09:29 8 Drukuj

W okolicach Rudnej Małej (pow. rzeszowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

W zeszłą niedzielę ok. godziny 13:00 w okolicach Rudnej Małej (pow. rzeszowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jadący drogą krajową numer 9 motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z przeciwka Forda Focusa. 29-letni motocyklista uderzył w bok skręcającego na stację benzynową samochodu.

NAS Analytics TAG

Motocyklista z jakiegoś powodu stracił panowanie nad pojazdem i spadł z niego. Motocykl poleciał dalej, a sam poszkodowany uderzył w jadący z naprzeciwka samochód, należący do orszaku weselnego - relacjonował dla TVN24 Adam Szeląg, oficer prasowy rzeszowskiej komendy policji.

Panna młoda, wykwalifikowana ratowniczka medyczna, rozpoczęła akcję reanimacyjną. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia pomagał jej kolega, także ratownik medyczny.

Na miejscu było bardzo dużo krwi, jednak nie to najbardziej rzucało się w oczy. Na ziemi klęczała Kasia, panna młoda, w podciągniętej prawie do kolan sukni. Reanimowała motocyklistę - komentował dla TVN Pan Tomasz, w/w ratownik medyczny i gość weselny.

Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować motocyklisty. Zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Ratująca motocyklistę panna młoda z poszanowania dla rodziny poszkodowanego odmówiła komentarza dla mediów.

Źródło: TVN24

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor: Biceps 01/06/2016 11:05

Nic doda ,szacun

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr