tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Padł nieoficjalny rekord Polski prędkości maksymalnej motocykla

Autor: Barry 2017.10.07, 11:13 1 Drukuj

Podczas ostatniego, słynnego wyścigu Bol d'OR na francuskim torze Paul Ricard, blisko 230-konne BMW S 1000RR zespołu Team LPR Poland, osiągnęło na długiej prostej prędkość blisko 330 km/h.

W przypadku motocykla napędzanego wolnossącą jednostką możemy zatem mówić o nieoficjalnym rekordzie Polski. Mowa o BMW S 1000RR, który wyszedł spod ręki mechanika Marcina Kosy i był prowadzony przez Pawła Szkopka. Najwyższa zanotowana prędkość to dokładnie 328,7 km/h. Oczywiście pomiar przy użyciu GPS. Poniżej znajdziecie nagranie onboard z nocnego treningu. Sam rekord padł następnego dnia.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę