tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostry i kompaktowy. Bimota KB4 przyapana podczas jazdy testowej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostry i kompaktowy. Bimota KB4 przyapana podczas jazdy testowej

Autor: Raff 2020.05.28, 21:25 Drukuj

Nowa Bimota KB4 pojawiła się na stacji benzynowej. Ktoś wykorzystał tę okazję, by zrobić prototypowi kilka zdjęć, dzięki temu mamy jako taki zarys nowego motocykla włosko-japońskiej marki.

KB4 napędzany ma być litrowym silnikiem o mocy 140 KM, pochodzącym z Kawasaki Ninja 1000SX. Jak widać na zdjęciach, motocykl będzie miał zdecydowanie sportowy charakter - zdradzają to clipony i wysoko umieszczone sety.

NAS Analytics TAG

Motocykl sprawia wrażenie dość kompaktowego, to także wskazuje na jego sportowy charakter. Ciekawe, że pobieżny ogląd wskazuje na zadziwiającą zbieżność z ostatnimi wizualizacjami. Nie do końca wiadomo, kiedy odbędzie się premiera motocykla. Prawdopodobnie podczas listopadowych targów EICMA.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr