tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oryginalne akcesoria Benelli nadal za darmo! Importer przedłuża promocję!

Oryginalne akcesoria Benelli nadal za darmo! Importer przedłuża promocję!

Autor: Informacja reklamowa 2019.10.08, 12:11 Drukuj

Oryginalne akcesoria Benelli za friko? To wciąż możliwe! Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z trzech modeli, otrzymasz kufer centralny, halogeny lub oparcie do twojego nowego motocykla całkiem za darmo. Importer zdecydował o przedłużeniu promocji. 

Zainteresowanie promocją Benelli, w której można zupełnie za darmo otrzymać oryginalne akcesoria do zakupionego motocykla, przerosła oczekiwania importera. W związku z licznymi zapytaniami, zdecydował on o przedłużeniu tej akcji do końca października.

Promocja obejmuje dwa turystyczne modele Benelli - TRK 502, TRK 502 X oraz cruisera 502 C z 2019 roku. Jeśli do połowy listopada zdecydujesz się kupić jeden z nich, otrzymasz w prezencie kufer centralny i halogeny do TRK lub oparcie pasażera do 502 C.

Aby załapać się na darmowe akcesoria, trzeba wysłać do importera skany faktury zakupu i dowodu rejestracyjnego. Przypominamy - przedłużona promocja trwa do końca października.

Motocykle Benelli podczas testów dały się poznać jako niezawodne i użyteczne. Modelem Leoncino Trail bez problemów przemierzyliśmy odległe prowincje Bułgarii i Rumunii. Po odpowiednim doposażeniu w oryginalne akcesoria, można niemal każdy sprzęt z oferty Benelli dopasować do własnych potrzeb i każdych warunków. 

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz na stronie www.najlepsze-motocykle.pl. O motocyklach Benelli przeczytasz na poland.benelli.com

Zdję™cia
NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę