tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oleje i środki smarne Ipone. 25 lat zaufania motocyklistów
NAS Analytics TAG

Oleje i środki smarne Ipone. 25 lat zaufania motocyklistów

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.11.06, 16:07 Drukuj

Olej o zapachu świeżych truskawek, oleje do dwusuwów, czterosuwów, skuterów śnieżnych i innych pojazdów, a także środki smarne i pielęgnacyjne - francuska marka Ipone od lat znana jest jako innowator w tym trudnym segmencie rynku. 

To zadziwiające, ale marki olejowe potrafią budzić nie mniejsze emocje niż sportowe zmagania. Jeśli na forum motocyklowym zadasz pytanie o najlepszy olej do motocykla, możesz spodziewać się nie mniejszych kłótni niż w przypadku pytania o najlepszą drużynę piłkarską.

Fakt ten uświadamia, że dla nas, motocyklistów dobór oleju nie jest sprawą przypadku - wybierają określoną markę ufamy, że podpisany nią produkt w stu procentach zadba o silnik naszego motocykla. Nie musimy wcale znać się na kryteriach lepkościowych i jakościowych, albo odróżniać bazę polialfaolefinową od estrowej. Ufamy marce - dlatego temat budzi takie emocje.

We Francji taką marką powszechnego zaufania jest Ipone. Stworzona w 1985 roku, na rodzimym rynku olejów jest dziś liderem, ale produkty tej marki można kupić w 40 krajach na całym świecie. Trudno się dziwić, zważywszy na to, że oleje Ipone przewyższają wszystkie klasy i wymogi jakościowe.

Od 2012 roku Ipone wspiera Redbull Rookies Cup w MotoGP, australijskie ASC Superbike oraz czołowych stunterów jak np. Julien Welsch. W 2014 marka Ipone została partnerem Mistrzostw Świata MXGP oraz od lat wspiera Rajd Dakar.

Chemia motocyklowa Ipone 06

Z ponad 150 produktami w katalogu posiada najszerszą ofertę w 100% skupioną na motocyklach oraz pojazdach rekreacyjnych (motocykle szosowe, crossowe, skutery, ATV, skutery śnieżne, wodne itp.) używanych w każdych warunkach (starty w zawodach, sport, turystyka, rekreacja itp.).

W ofercie Ipone znajdziesz oleje i środki smarne przeznaczone do różnych motocykli i każdej motocyklowej aktywności. Marka szczególnie bliska jest właścicielom maszyn przeznaczonych do off-roadu. Producent oferuje znakomite, innowacyjne oleje do silników dwusuwowych, takie jak na przykład Samourai Racing, przygotowany dokładnie według specyfikacji Husqvarny i KTM TPI.

Ale oferta Ipone obejmuje także oleje do motocykli szosowych, skuterów śnieżnych, quadów i silników zaburtowych. Oprócz bogatego portfolio olejów silnikowych, w ofercie tej marki znajduje się szereg środków smarnych i pielęgnacyjnych, przeznaczonych zarówno do motocykli, jak i innych pojazdów. Wśród nich znajdziemy na przykład smar w sprayu do łańcuchów motocyklowych, w tym ciekawy, kolorowy spray, dzięki któremu łatwiej ocenić stopień konserwacji łańcucha.

Ale środki smarne to nie wszystko, co marka Ipone ma do zaoferowania motocyklistom. W ofercie znajduje się bogaty wybór preparatów do czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych motocykla, odzieży, kasków, a nawet rąk.

Szczególnymi produktami, które budzą zdumienie, są jednak oleje R2000 RS i Samourai Racing. Ich niezwykłość polega na tym, że podczas spalania wydzielają one zapach… świeżych truskawek!

Więcej informacji o produktach Ipone znajdziesz tutaj.

Chemia motocyklowa Ipone 04

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę