tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odcinkowy pomiar prdkoci na trasie S7 gotowy do pracy. Kiedy zostanie uruchomiony?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odcinkowy pomiar prdkoci na trasie S7 gotowy do pracy. Kiedy zostanie uruchomiony?

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.05.19, 11:01 Drukuj

Już wkrótce na obwodnicy Białobrzegów w ciągu trasy S7 zacznie pracować odcinkowy pomiar prędkości. Urządzenia przeszły procedury legalizacji, trwają odbiory techniczne, a niebawem system zostanie uruchomiony w trybie testowym.

Urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości na obwodnicy Białobrzegów to kolejne zestawy zamontowane na drodze szybkiego ruchu. Będą mierzyć prędkość kierowców na obwodnicy Białobrzegów. W rozmowie z portalem Motofakty.pl rzecznik ITD, Monika Niżniak powiedziała, że rejestrowanie wykroczeń na tym odcinku ruszy na przełomie maja i czerwca. Prędkość będzie mierzona na odcinku 14 kilometrów, podczas gdy obwodnica ma długość ok. 5 km. Bramownice pojawią się pomiędzy aleją sosen i na wysokości miejscowości Lekarcice.

NAS Analytics TAG

Odcinek trasy S7 jest jedną z 39 nowych lokalizacji odcinkowych pomiarów prędkości, które zostaną uruchomione w tym roku. Urządzenia pojawią się m.in. na autostradach A1 i A4, a także drodze ekspresowej S11 i na innych odcinkach drogi ekspresowej S7. Urządzenia mierzą czas, w jakim kierowca pokonał drogę pomiędzy bramkami i na tej podstawie wyliczają średnią prędkość przejazdu.

Jak podaje CANARD, w 2022 r. zestawy do odcinkowego pomiaru prędkości zarejestrowały ponad 160 tys. wykroczeń. Najwięcej kierowców wpadło w tunelu pod warszawskim Ursynowem. Zestaw na nitce w kierunku Poznania wykonał tam 24,5 tys. zdjęć. Większość kierowców otrzymuje mandaty za przekroczenie prędkości w przedziale od 11 do 20 km/h.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr