tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obejrzyj cały wyścig Superstock 1000 pierwszej rundy WMMP i Alpe Adria
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Obejrzyj cały wyścig Superstock 1000 pierwszej rundy WMMP i Alpe Adria

Autor: Piotr Baryła 2017.05.31, 14:08 Drukuj

Jeśli w miniony weekend nie pojawiliście się na torze Poznań i przeoczyliście relację na żywo, macie teraz szansę nadrobić zaległości i zobaczyć cały wyścig I rundy WMMP i Alpe Adria w klasie Superstock 1000.

Powodów do radości podczas rundy, która odbyła się w miniony weekend na torze Poznań, mieliśmy wiele. Po pierwsze do Poznania, po dwóch sezonach przerwy, powróciła prestiżowa seria Alpe Adria. Po drugie, dzięki livemotorsport.tv oraz kanałowi Motowizja, mogliśmy wreszcie oglądać zmagania kierowców na żywo. Trzeci powód do radości to fantastyczny występ Polaków i tym samym znakomite rozpoczęcie tegorocznych zmagań w serii Alpe Adria. Poniżej wyścig w klasie Superstock 1000, ale na kanale znajdziecie też inne wyścigi minionego weekendu.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę