tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy sportowy Hyosung w 2015 roku!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy sportowy Hyosung w 2015 roku!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.05.14, 11:57 1 Drukuj

Hyosung wypuszcza na rynek motoryzacyjny nowy, sportowy motocykl o pojemności 250cm, który do sprzedaży ma trafić w następnym roku. Koreańczycy uruchamiają produkcję swojej maszyny już w lipcu tego roku w Indiach. Model o nieustalonej nazwie (mówi się o GD250R, albo Exiv 250R) używa jednocylindrowego silnika rozwijającego 28KM, posiadającego sześciobiegową skrzynię biegów. Motocykl jest zgodny z europejskimi standardami emisji spalin Euro3. Nowy sportowy model będzie w gruncie rzeczy oparty na naked’zie Exiv 250 i najprawdopodobniej będzie się on od niego różnił przede wszystkim posiadaniem owiewek.

NAS Analytics TAG

Na razie trudno wyrokować co do ceny, szczególnie, że producent jej oficjalnie nie podaje. Spodziewamy się jednak, że będzie ona atrakcyjna (zapewne w okolicach 14 tysięcy złotych), a motocykla ma być konkurencją dla Hondy CBR250R, Yamahy R25 i Kawasaki Ninja 300.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr