tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Suzuki V-Strom 1000 bliżej ciebie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Suzuki V-Strom 1000 bliżej ciebie

Autor: Informacja prasowa 2013.12.19, 13:20 3 Drukuj

Nowy V-Strom 1000 ABS zadebiutuje w Polsce w sezonie 2014, ale dzięki rozszerzonej rzeczywistości już teraz można go dokładnie poznać. Użytkownicy smartfonów i tabletów opartych o systemy iOS oraz Android mogą pobrać darmową aplikację "Suzuki V-Strom 1000 AR" i uzyskać dostęp do bazy informacji, zdjęć i filmów.

V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach także w terenie. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Długo oczekiwany model będzie dostępny na polskim rynku w przyszłym roku, ale już teraz fani marki mogą pobrać darmową aplikację "Suzuki V-Strom 1000 AR" z wykorzystaniem systemu rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality).

NAS Analytics TAG

Aplikacja "Suzuki V-Strom 1000 AR" umożliwia dokładne poznanie najnowszego motocykla Suzuki jeszcze zanim trafi on do salonów. Korzystając z iPhone’a, telefonu z systemem Android czy tabletu, można sprawdzić pełną specyfikację Nowego V-Stroma, a także obejrzeć go z każdej strony. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości można przyjrzeć się ciekawym detalom, a nawet najmniejszym elementom motocykla i na przykład policzyć ogniwa łańcucha! Aplikacja pozwala także personalizować V-Stroma 1000, wybierając swój ulubiony kolor lakieru i akcesoria potrzebne w dalekich podróżach lub pokonywaniu trudnego terenu. Dostępny film wideo pomaga wyobrazić sobie niepowtarzalne wrażenia i emocje, jakie budzi podróż na tym motocyklu. 

Aby wyświetlić Nowego V-Stroma1000 w rozszerzonej rzeczywistości wystarczy pobrać ze swojego sklepu aplikację "Suzuki V-Strom 1000 AR", a następnie zeskanować obrazek dostępny obok.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę