tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Ducati Hypermotard w drodze. Będą elementy z pierwszego modelu

Nowy Ducati Hypermotard w drodze. Będą elementy z pierwszego modelu

Autor: Raff 2018.08.16, 15:27 Drukuj

Nowy Ducati Hypermotard został przyłapany na zdjęciach szpiegowskich podczas testów drogowych. Już na pierwszy rzut oka widać sporo nowości, które otrzyma przyszłoroczny model.

Choć wszystko wskazuje, że silnik o pojemności 937 cm3 i mocy 113 KM pozostanie niezmieniony, można dostrzec inną chłodnicę - powiększoną z przeprojektowanym osadzeniem w owiewkach - wszystko po to, by zoptymalizować przepływ powietrza.

Rama wydaje się identyczna jak w obecnym modelu, jednak rama pomocnicza ponownie otrzyma konstrukcję kratownicową - taką, jaką miał pierwszy Hypermotard z 2007 roku.

Ale rama pomocnicza to nie jedyny element, który przyszłoroczny Hypermotard dzieli ze swoim protoplastą. Kolejnym będzie podwójny wydech poprowadzony pod siedzeniem. Katalizator, zapewniający spełnienie surowej normy Euro4 znajdzie się pod silnikiem.

Premiery nowego Hypermotarda z historycznymi nawiązaniami należy spodziewać się podczas listopadowych targów EICMA w Mediolanie.

Zdjęcia

Ducati-Hypermotard-WEB-204

Ducati-Hypermotard-WEB-201

Ducati-Hypermotard-WEB-206

Ducati-Hypermotard-WEB-205

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę