tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Ducati Diavel! Zobacz zdjęcia szpiegowskie power-cruisera z Bolonii

Nowy Ducati Diavel! Zobacz zdjęcia szpiegowskie power-cruisera z Bolonii

Autor: Raff 2018.07.11, 13:52 Drukuj

Nowy Ducati Diavel został przyłapany podczas testów drogowych. Odświeżona wersja power-cruisera z Bolonii otrzyma silnik i wiele innych elementów z Panigale 1299.

Już w chwili premiery Diavel udowodnił, że, mimo zupełnie nietypowej dla tej marki formy, jest pełnoprawnym członkiem rodziny z Borgo Panigale. Emocje, jakie budzi jazda tym szalonym motocyklem, trudno porównać do jakichkolwiek innych doznań płynących z jazdy cruiserem.

Po siedmiu latach od premiery, na horyzoncie pojawił się następca. Nowy model otrzyma wahacz z Panigale oraz, znany z Multistrady, silnik o pojemności 1260 cm3 i mocy 160 KM, dostrojony do maksymalnej wydajności w średnim zakresie obrotów. Jak widać producent nie zdecydował się na zastosowany w XDiavelu napęd pasem, dzięki czemu możliwe było zastosowanie elementów zawieszenia i wahacza z Panigale.

Podnóżki nowego Diavela ustawiono bardziej sportowo niż w modelu XDiavel, gdzie były wysunięte do przodu w mocno cruiserowym stylu. Widelec wydaje się osadzony pod mniejszym kątem - mniejszy kąt główki ramy zapewni lepszą poręczność. Wiele zmian dotknęło zapewne resztę konstrukcji, ale pod gustowną maskującą folią trudno dostrzec coś sensownego.

Nowy Ducati Diavel prawie na pewno pojawi się podczas listopadowych targów EICMA w Mediolanie. Do oferty trafi z początkiem przyszłego roku.

Zdjęcia
Ducati-Diavel-001-WEB
Ducati-Diavel-002-WEB
Ducati-Diavel-003-WEB
Ducati-Diavel-004-WEB
Ducati-Diavel-005-WEB
Ducati-Diavel-006-WEB
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę