tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe dwignie hamulcowe TRW-Lucas bezpieczestwo, ergonomia, wygld
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe dwignie hamulcowe TRW-Lucas bezpieczestwo, ergonomia, wygld

Autor: Informacja prasowa 2018.05.14, 14:56 Drukuj

Dźwignia hamulca, umieszczona na kierownicy twojego motocykla, jest jednym z najważniejszych jego elementów. To właśnie od jej prawidłowej pracy zależy czynne bezpieczeństwo - twoje i twojego pasażera. Dźwignie hamulcowe TRW-Lucas teraz jeszcze lepiej dopasowane do ciebie i twojego motocyka.

Frezowane metodą CNC z najwyższej jakości aluminium, dopracowane do perfekcji pod kątem ergonomii, bajecznie łatwe w montażu i obsłudze dźwignie hamulca marki TRW-Lucas występują w dwóch rodzajach: Racing oraz Street.

NAS Analytics TAG

Dedykowane do motocykli wyścigowych klamki serii Racing, a do pojazdów drogowych serii Street, zapewniają optymalną kontrolę układu hamowania. Dzieki zastąpieniu dźwigienki systemem wielostopniowej regulacji kołowej, ustawienie idealnej odległości klamki od manetki stało się jeszcze prostsze i szybsze - nawet w rękawiczkach.

Ergonomiczna konstrukcja klamek TRW-Lucas zapewnia optymalny chwyt, co odgrywa niebagatelną rolę przy szybkości reakcji, nieważne czy to na torze, czy na ulicy.

Klamki serii Street posiadają chwyt o długości 80 mm z ustalonym punktem łamania w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, natomiast chwyt klamek wersji Racing jest o 30 mm krótszy.

Klamki TRW-Lucas występują w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, tytanowym oraz w specjalnym kolorze - złotym. Pokrętło regulacji standardowo występuje w kolorze czarnym, ale na zamówienie dostępne są również kolory: tytanowy, niebieski, czerwony, złoty i srebrny. Daje to niesamowitą możliwość dobrania dźwigni idealnie pod kolor twojego motocykla.

Wszystkie dźwignie oraz zestawy regulacji TRW-Lucas dostępne są także w postaci części zamiennych.

Wejźdź na stronę i dobierz dźwignię hamulca do twojego motocykla. Ceny poszczególnych produktów znajdziecie u dystrybutorów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr