tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Ducati Panigale V2. 176 kg, 155 KM, bardziej przyjazny dla pocztkujcych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Ducati Panigale V2. 176 kg, 155 KM, bardziej przyjazny dla pocztkujcych

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.23, 16:10 2 Drukuj

Na dzisiejszej prezentacji przed targami EICMA, Ducati pokazało model Panigale V2, czyli całkiem nową wersję dotyczasowego Panigale 959. 

Ducati usystematyzowało i uprościło nazewnictwo w grupie motocykli sportowych z rodziny Panigale. W tej chwili mamy tu Panigale V2, V4 i V4R. Model Panigale V2 zastąpił wcześniejszy 959. Szef firmy określił go jako doskonały motocykl na drogę i na tor dla początkujących kierowców. Dosyć odważnie, ponieważ maszyna przy masie 176 kg dysponuje armią 155 koni. A pomyśleć, że jeszcze całkiem niedawno osiągi na tym poziomie to był to absolutny top.

NAS Analytics TAG

W standardowym Panigale V4 pojawiły się m.in. winglety, dające dodatkowe 30 kg nacisku na przód przy prędkości 270 km/h. Generalnie w tym roku rozwój tego modelu poszedł nie w stronę osiągów i prędkości, a łatwości i stabilności prowadzenia.

DUCATI PANIGALE V2 AMBIENCE 40 UC101479 Mid

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr