tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Norton Atlas 650. Czy to pierwszy tani motocykl ekskluzywnej marki?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Norton Atlas 650. Czy to pierwszy tani motocykl ekskluzywnej marki?

Autor: Raff 2018.07.02, 14:56 1 Drukuj

Atlas 650 ma być pierwszym motocyklem Nortona skierowanym do szerszego grona klientów. Ekskluzywność i wysoka jakość mają pozostać standardem, który teraz dostępny będzie za znacznie niższą cenę.

Nie jest tajemnicą, że Norton od dłuższego czasu pracuje nad silnikiem 650 cm3, który trafić ma do "budżetowego" modelu tej marki. Jaki będzie to motocykl? Na razie jedyne, co znamy, to opublikowanie niedawno wizualizacje komputerowe. Premierę zaplanowano na listopad, podczas NEC w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

NAS Analytics TAG

Atlas 650 ma być hołdem dla modelu Atlas Scrambler z roku 1963. Napędzany będzie dwucylindrową rzędówką opracowaną na podstawie… jednostki V4 1200 cm3. Co ciekawe, projekt silnika 650 cm3 Norton sprzedał chińskiemu koncernowi Zongshen, który ma produkować tę jednostkę napędową wyłącznie na azjatyckie rynki.

Producent wiąże z modelem Atlas 650 wielkie nadzieje. Ma to być pierwszy motocykl, który, dzięki korzystnej cenie, trafi do szerszego grona odbiorców. Jeśli okaże się to sukcesem, nowy silnik montowany będzie prawdopodobnie w kilku innych motocyklach Nortona.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr