tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niezwykła historia z trasy Dakaru

Niezwykła historia z trasy Dakaru

Autor: Barry 2018.01.18, 15:56 Drukuj

Rajd Dakar pisze niezwykłe scenariusze. Tym razem głównym bohaterem krótkiej historii jest motocyklista Guillaume Martens oraz wszyscy dobrzy ludzie, który pomogli mu stawić czoła przeciwnościom losu…

Seria filmów oznaczonych, jako #EpicStoryByMotul, to warte uwagi, niezwykłe, często wzruszające wydarzenia z trasy Dakaru. Kolejna historia opowiada o motocykliście Guillaume Martensie, który miał poważne kłopoty z motocyklem, ale napotkał na swojej drodze ludzi z otwartym sercem, chętnych do niesienia pomocy. To właśnie takie historie czynią Dakar pięknym, szczególnym i wyjątkowym wydarzeniem. Zobaczcie sami:

EpicStoryByMotul

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę