tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najdroszy kask wiata jest wart 225 000 euro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najdroszy kask wiata jest wart 225 000 euro

Autor: Beavis 2014.12.04, 12:54 Drukuj

Podpisany przez Mistrzów Świata MotoGP kask AGV osiągnął w licytacji kwotę 225 000 euro.

Walka z rakiem jest bardzo częstym tematem akcji charytatywnych. Podczas charytatywnej licytacji internetowej kask podpisany przez legendy MotoGP osiągnął 225 000 euro. Pomysł na taki sposób zbiórki wpadł do głowy dwóm młodym pracownikom zespołu LCR Hondy, którzy polakierowali na różowo kask AGV i zebrali podpisy aż 12 legend Grand Prix. 

NAS Analytics TAG

Na AGV podpisali się Giacomo Agostini, Angel Nieto, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Marc Márquez, Dani Pedrosa, Wayne Rainey, Loris Capirossi, Àlex Crivillé, Wayne Gardner, Scott Russell i Randy Mamola. Kask wylicytował właściciel firmy, która jest głównym sponsorem zespołu LCR, Anthony Constantinou. Środki zostaną przekazane na Hiszpańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem oraz fundację Riders for Health. 

Wcześniej najdroższym kaskiem świata był kask należący Ayrtona Senny, zlicytowany w 2012 roku na 94 200 euro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr