tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najdroższy kask świata jest wart 225 000 euro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najdroższy kask świata jest wart 225 000 euro

Autor: Beavis 2014.12.04, 12:54 Drukuj

Podpisany przez Mistrzów Świata MotoGP kask AGV osiągnął w licytacji kwotę 225 000 euro.

Walka z rakiem jest bardzo częstym tematem akcji charytatywnych. Podczas charytatywnej licytacji internetowej kask podpisany przez legendy MotoGP osiągnął 225 000 euro. Pomysł na taki sposób zbiórki wpadł do głowy dwóm młodym pracownikom zespołu LCR Hondy, którzy polakierowali na różowo kask AGV i zebrali podpisy aż 12 legend Grand Prix. 

Na AGV podpisali się Giacomo Agostini, Angel Nieto, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Marc Márquez, Dani Pedrosa, Wayne Rainey, Loris Capirossi, Àlex Crivillé, Wayne Gardner, Scott Russell i Randy Mamola. Kask wylicytował właściciel firmy, która jest głównym sponsorem zespołu LCR, Anthony Constantinou. Środki zostaną przekazane na Hiszpańskie Stowarzyszenie Walki z Rakiem oraz fundację Riders for Health. 

Wcześniej najdroższym kaskiem świata był kask należący Ayrtona Senny, zlicytowany w 2012 roku na 94 200 euro.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę