tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadchodzi kontynuacja serialu "Sons of Anarchy"

Nadchodzi kontynuacja serialu "Sons of Anarchy"

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.12, 10:55 5 Drukuj

Fani kultowego motocyklowego serialu "Sons of Anarchy" mogą powoli zacierać ręce. Kontynuacja serii pojawi się w połowie roku, a jej fabuła skupi się na wątku fikcyjnego latynoskiego gangu Mayans MC.

Dwie największe amerykańskie produkcje z ostatnich lat, popularyzujące motocyklowy styl życia, to niezbyt mądre reality show "American Chopper" oraz serial fabularny "Sons of Anarchy". Ten ostatni, opowiadający historię szlachetnego gangu motocyklowego, zebrał dużo lepsze opinie i zyskał szerokie grono fanów. Powstało siedem sezonów serialu, emitowanych w latach 2008-2014.

Na ten rok stacja FX zapowiedziała kontynuację "Synów Anarchii", będzie to jednak tzw. spin-off, czyli fabuła oparta na jednym z wątków pobocznych oryginalnej serii. Nadchodząca produkcja będzie miała tytuł "Mayans MC" i skupi się na fikcyjnym latynoskim gangu o tej nazwie, który pojawił się w dotychczasowej opowieści. Premiera nowych odcinków planowana jest na lato lub wczesną jesień tego roku.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę