tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pościg o smaku retro. Zabójcza Broń i Mel Gibson w pogoni za złoczyńcami [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pościg o smaku retro. Zabójcza Broń i Mel Gibson w pogoni za złoczyńcami [FILM]

Autor: Raff 2018.08.31, 19:35 Drukuj

Niezliczone kraksy, strzelanina i wybuchy, a pośród całego tego pandemonium on - niezmordowany stróż prawa. Mel Gibson scenie pościgu motocyklowego z Zabójczej Broni zachwyca do dziś.

Któż z nas nie lubi scen pościgów motocyklowych? Te z Wielkiej Ucieczki, Mad Maxa czy Terminatora na stałe weszły do kanonu motocyklowych scen filmowych.

NAS Analytics TAG

Ale scena pościgu z Zabójczej Broni także nie ma sobie równych. Mel Gibson wypadł w niej na tyle dobrze, że warto ją przypomnieć.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę