tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indiany Chief, Springfield i Roadmaster na sezon 2019 - nowe mapy zaponu i wyczany tylny cylinder
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indiany Chief, Springfield i Roadmaster na sezon 2019 - nowe mapy zaponu i wyczany tylny cylinder

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.02, 14:07 Drukuj

Firma Indian prezentuje kolejną porcję nowości na przyszły rok. Tym razem są to zmiany dotyczące bardziej luksusowych modeli Chief, Springfield i Roadmaster. Najciekawszą nową opcją jest możliwość wyłączenia jednego z cylindrów, w celu polepszenia komfortu termicznego kierowcy.

Topowe modele amerykańskiej marki Indian - Chief, Springfield oraz Roadmaster, otrzymają w przyszłym sezonie kilka nowych, przydatnych rozwiązań. Jednym z nich są całkowicie nowe mapy zapłonu, które będą mogły być przełączane w czasie jazdy. Trzy tryby - Tour, Standard lub Sport, pozwolą na dopasowanie pracy silnika do stylu jazdy i aktualnej sytuacji na drodze.

NAS Analytics TAG

Silnik Thunder Stroke 111 otrzymał funkcję dezaktywacji tylnego cylindra. Stanie się to automatycznie po zatrzymaniu, kiedy tylko silnik osiągnie właściwą temperaturę roboczą, a temperatura powietrza przekroczy 15 stopni Celsjusza. Dzięki temu kierowca odczuje mniej dyskomfortu, związanego z powolnym przedzieraniem się przez ruch miejski na rozgrzanej maszynie. Zapłon w tylnym cylindrze aktywuje się bezpośrednio po dodaniu gazu, zapewniając motocyklowi stały dopływ mocy.

Turystyczny model Roadmaster posiada teraz przekonstruowaną owiewkę - jest ona niższa i inaczej ukształtowana. Celem tych zmian było zapewnienie optymalnego przepływu powietrza wokół kierowcy i pasażera w czasie podróży. Nowe są również regulowane otwory wentylacyjne, pozwalające precyzyjnie dopasować poziom ochrony przed wiatrem do własnych potrzeb.

Ulepszono także system audio, montowany w turystycznych modelach marki Indian. Głośniki wysokotonowe zostały odseparowane od średniotonowych. Pojawił się także adaptacyjny equalizer, który wraz ze zmianą prędkości pojazdu, automatycznie wzmacnia lub wycisza poszczególne częstotliwości. Dzięki temu w każdym zakresie prędkości można liczyć na dźwięk najwyższej jakości.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr