tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Movistar Yamaha 2015 - motocykle oficjalnie zaprezentowane!

Movistar Yamaha 2015 - motocykle oficjalnie zaprezentowane!

Autor: Beavis 2015.01.28, 13:21 Drukuj

Dosłownie przed kilkoma minutami w siedzibie hiszpańskiego Movistara w Madrycie Yamaha zaprezentowała fabryczne motocykle zespołu MotoGP w 2015 roku.

Tylko wprawne oko wyłapie drobne różnice pomiędzy świeżo zaprezentowanymi, a zeszłorocznymi motocyklami. Logo tytularnego sponsora Movistar jest ewidentnie większe, także w malowaniu pojawiło się więcej niebieskiego koloru. Motocykl Valentino Rossiego posiada oczywiście typowe dla Valentino, odblaskowe odcienie żółtego. Numer startowy Jorge Lorenzo, bez zmian, jest czerwony.

Zespół Yamahy jest pierwszym, który oficjalnie zaprezentował swoje motocykle. Nie spodziewany się sensacji w przypadku także innych fabrycznych teamów - Ducati i Hondy. Wygląd wracającego do Grand Prix Suzuki znany jest od zeszłego roku

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę