tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mototrendy. Zobacz co nowego przygotowały na przyszły sezon najbardziej znane marki [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mototrendy. Zobacz co nowego przygotowały na przyszły sezon najbardziej znane marki [FILM]

Autor: Redakcja 2019.09.27, 10:14 Drukuj

Kończą się Mototrendy - prezentacja nowości, które od tego sezonu obecne są w ofercie I'M Inter Motors. Odwiedziliśmy tę imprezę, aby dowiedzieć się co nowego przygotowały dla nas marki Spyke, Adrenaline, Alpinestars, Interphone i inne.

Mototrendy to coroczna impreza, podczas której właściciele sklepów, dziennikarze i inne osoby zawodowo związane z branżą motocyklową mogą zapoznać się z nowościami przygotowanymi przez najbardziej znanych producentów na kolejny sezon.

NAS Analytics TAG

Wśród nowości są także produkty, które pojawiły się już w tym sezonie, ale ponieważ trafiły do salonów później, nie są zbyt dobrze znane.

Naszą uwagę przykuło kilka bardzo fajnych produktów, na przykład kamizelka powietrzna Ixon, kombinezony skórzane Adrenaline, buty i kurtki Alpinestars, czy nowa oferta interkomów Interphone. Zobaczcie co na temat nowości mają do powiedzenia product managerowie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę