tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motorower na apokalips
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motorower na apokalips

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.16, 13:02 2 Drukuj

Kiedyś już przedstawialiśmy Wam firmę Motoped i jej zmotoryzowane rowery. Ta idea wydała się nam całkiem interesująca, ale dziś przyjrzymy się trochę bliżej jednemu z jednośladów Motopeda. I ujmijmy to w ten sposób - jeśli jutro będzie apokalipsa, to powinieneś jeździć właśnie tym. When the Apocalypse arrives...

NAS Analytics TAG

Ten wynalazek nosi nazwę Motoped Black Ops Edition i jest w gruncie rzeczy rowerem wyposażonym w silnik. Ów silnik pochodzi z Hondy XR50 więc istnieje małe prawdopodobieństwo, że apokalipsa będzie dla niego jakimś problemem i go uszkodzi. Podstawową rzeczą podczas apokalipsy jest zasięg. Nie będziesz przecież co chwilę zatrzymywał się na stacjach opanowanych przez zombie. Motoped Black Ops ma klasyczny zbiornik paliwa o pojemności niecałych 4 litrów, ale do tego ma też po dwa kanistry w miejscach, gdzie w normalnych motocyklach znajdują się kufry boczne. To drastycznie zwiększa zasięg, który, jak podaje  producent, może wynosić prawie 600 km, a przecież mamy jeszcze pedały więc można napędzać ten pojazd własną siłą.

Potęgę tego pojazdu stanowią jednak akcesoria. Nawet w katalogi wyposażenia dodatkowego BMW nie ma noża armii szwajcarskiej, piły, maczety, kuszy (!), wyciągarki, liny, Multitool'a, siekiery, saperki i kilku innych rzeczy, które mogą okazać się niezbędne podczas Mrocznych Dni.

Oczywiście Motoped jest przeznaczony na rynek amerykański. Ale nie tylko dlatego, że jankesi są jedynym narodem na tyle zwariowanym, żeby kupić motorower za ponad 2 tysiące dolców, który ma być przeznaczony na zombie-apokalipsę. W USA rynek Doomsday-Prepersółw (w wolnym tłumaczeniu - ludzi przygotowujących się do końca świata) to bardzo lukratywna odnoga biznesu.

Na poniższym filmie możecie zerknąć przygody pewnych amerykanów, którzy swoimi Motopedami wybrali się w 800 kilometrową podróż po USA.

Mówcie, co chcecie, ale nagle ogarnęła nas ogromna ochota na pojeżdżenie motorowerami z kuszą...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr