tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe Grand Prix San Marino na Misano Adriatico
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe Grand Prix San Marino na Misano Adriatico

Autor: Lovtza 2013.09.13, 12:34 Drukuj

Właśnie rozpoczyna się trzynasty w tym roku weekend wyścigowych emocji MotoGP, tym razem na włoskim torze Misano Adriatico położonym na riwierze Rimini. Grand Prix San Marino rozegrane zostanie w akompaniamencie sprzyjającej pogody i dziesiątków tysięcy fanów na trybunach. Tor ma 16 zakrętów (6 lewych, 10 prawych), a jego całkowita długość wynosi 4226 m. Misano to jedna z kolebek włoskich wyścigów. Jest stąd bardzo blisko do Bolonii, gdzie powstają motocykle Ducati, Noale gdzie fabrykę ma Aprilia, za miedzą jest Rimini (siedziba Bimoty), około 20 kilometrów od Misano mieszka również sam Valentino Rossi.

NAS Analytics TAG

Wszystko wskazuje na to, że walka rozegra się tradycyjnie dla tego sezonu pomiędzy Jorge Lorenzo, Dani Pedrosą a Marc Marquezem. Dwaj pierwsi są coraz lepiej dysponowani po swoich kontuzjach. Co prawda Marc również uszkodził bark na Silverstone, ale dominując w pierwszym dzisiejszym treningu potwierdził, że tak czy inaczej jest jednym z faworytów do zwycięstwa. Z pewnością będzie się działo.

Wyścigi MotoGP i klas Moto2 oraz Moto3 zobaczyć będziecie mogli na żywo na antenie Polsat Sport News. Wyścigi wystartują odpowiednio:

Moto3 - 11:00
Moto2 - 12:20
MotoGP - 14:00

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę