tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści nie hamują pod koniec sezonu. Rekordowa oglądalność Ścigacz.pl we wrześniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści nie hamują pod koniec sezonu. Rekordowa oglądalność Ścigacz.pl we wrześniu

Autor: Alonzo @ 2022.10.02, 20:49 Drukuj

Chociaż pogoda za oknem zniechęca do jazdy na motocyklu, to wrzesień okazał się rekordowym miesiącem pod względem aktywności Was, czytelników portalu Ścigacz.pl. To dla nas duże wyróżnienie, ale też ogromna mobilizacja, abyśmy również nie zwalniali tempa.

Liczba wizyt w portalu Ścigacz.pl, zmierzona badaniem SimilarWEB, wyniosła ponad pół miliona. To rekordowy wynik naszego portalu jak na tę porę roku. Jest to najlepszy wynik wśród stron o motocyklach, a tak wyglądają sumaryczne dane:

 

statystyki portali motocyklowych wrzesien 2022
Statystyki ruchu na stronach motocyklowych we wrześniu 2022

 

W badaniu SimilarWEB prezentowane są również źródła, skąd czytelnicy trafiają na poszczególne strony. Dane te w wersji bezpłatnej badania są zawężone wyłącznie do urządzeń stacjonarnych, ale dostatecznie dobrze pokazują, skąd pochodzą czytelnicy poszczególnych portali. We wrześniu 2022 ruch na stronach internetowych dla urządzeń stacjonarnych wyglądał następująco:

 

2022 wrzesien zrodla ruchu dla urzadzen stacjonarnych
Źródła ruchu na urządzeniach stacjonarnych (komputery i laptopy) na stronach motocyklowych we wrześniu 2022

 

Takie wyniki są dużym wyróżnieniem dla wszystkich redaktorów naszego portalu. Są też motywacją do jeszcze większego zaangażowania w poszukiwanie ciekawych tematów na kolejne artykuły i felietony dla Was. Ale duża popularność naszego portalu wynika też z dynamicznie rosnącej popularności motocykli w Polsce. Liczba zarejestrowanych motocykli i skuterów zbliża się aktualnie do historycznie rekordowej liczby jeszcze z czasów PRL, kiedy to w Polsce nie tylko często wybierano jednoślad, bo nie stać było ludzi na kupno samochodu, ale też gdy mieliśmy wiele rodzimym fabryk pojazdów dwukołowych. Tę kwestię opisał ostatnio szczegółowe Tomek Szczerbicki w artykule o statystykach motocyklowych na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci:

 


statystyki motocykli w PRL

Ile jest w Polsce motocykli? Do PRL nam daleko. Jak to było kiedyś?

Dzisiejszy stan posiadania motocykli i motorowerów to głównie pojazdy importowane. Krajowe motocykle - głównie zabytkowe - stanowią niewielki procent. Produkcję motocykli zakończono u nas w 1985 roku. Motorowery wytwarzano nieco dłużej, do końca lat 90. Prezentowane w tabelach dane z lat 1950 - 1971 dotyczą głównie motocykli krajowych: WFM, WSK, SHL, Junak oraz motorowerów z Zakrzowa (Ryś, Żak) i z Bydgoszczy (Komar)...

Ile jest dziś jednośladów, a ile było w szczytowym okresie PRL? Statystyki tutaj »

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko bardzo podziękować za sympatię, jaką okazaliście nam, redaktorom tworzącym portal Ścigacz.pl. Osoby zainteresowane statystykami ruchu w portalach internetowych odsyłamy do badania SimilarWEB - pro.similarweb.com. Badanie jest płatne, ale po założeniu konta jest nieodpłatny dostęp do części danych.


Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę