tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po galerii handlowej. Husqvarna VITPILEN 401 daje czadu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem po galerii handlowej. Husqvarna VITPILEN 401 daje czadu [FILM]

Autor: Andrzej Sitek 2021.03.19, 14:59 2 Drukuj

Jak doskonale wiecie, rząd ogłosił lockdown i od 20 marca do 9 kwietnia będą obowiązywać dodatkowe obostrzenia. Ograniczona zostanie między innymi działalność galerii handlowych. Ale tysiące metrów pustych korytarzy, to przecież doskonałe miejsce do poprawienia swoich motocyklowych umiejętności. Łapcie mały samouczek. Blisko półtorej minuty ostrej jazdy po centrum handlowym. To musiało być bardzo odprężające, nie uważacie?

Nasz rząd nie zamyka wszystkich sklepów w galeriach, a "jedynie" sklepy z wyrobami tekstylnymi, odzieżą, obuwiem i wyrobami skórzanymi, meblami i sprzętem oświetleniowym, sprzętem radiowo-telewizyjnym i ze sprzętem gospodarstwa domowego, artykułami piśmiennymi i księgarskimi oraz wszystkie punkty prowadzące działalność rozrywkową i gastronomiczną. W zasadzie poza smutnym spożywczakiem niewiele zostaje.

NAS Analytics TAG

Ale nie ma tego złego. Zawsze można zdublować pomysł szefów Rosedale Center w Minnesocie i poszaleć po pustych korytarzach. Swoją drogą zwróćcie uwagę na perfekcyjne opanowanie drona przez operatora Jaya Christensona. Radzi sobie chyba nawet lepiej niż kierownik na Vitpilen 401.

W sieci można jeszcze znaleźć fragmenty tego filmu wplecione w teledysk. Muzyka hip-hop o pseudonimie Moise - w zasadzie to część tej samej kampanii promocyjnej, ale moim zdaniem pierwszy filmik jest lepszy. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr