tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem na głowie. Niezwykły rekord brytyjskiego stuntera [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem na głowie. Niezwykły rekord brytyjskiego stuntera [FILM]

Autor: Raff 2019.09.02, 10:58 Drukuj

Marco George, brytyjski stunter, ustanowił ciekawy rekord - jechał motocyklem 120 km/h stojąc na głowie.

Światowych rekordów możliwych do wpisania do Księgi Rekordów Guinessa, zostało już niewiele - liczba chętnych na jakieś wyzwanie stale rośnie. Marco George, brytyjski stunter, znalazł coś dla siebie - odkrył, że dotychczasowy rekord w jeździe motocyklem w pozycji odwrotnie stojącej wynosi zaledwie 50 km/h.

NAS Analytics TAG

Marco zgłosił chęć poprawienia tego wyniku i, podczas odbywającego się w New Hampshire konkursu Straightliners World’s Fastest Wheelie Competition, zdołał pokonać fragment toru stojąc na głowie na kanapie motocykla jadącego z prędkością 120 km/h (76.176 mph).

O mały włos do próby w ogóle by nie doszło, ponieważ Marco zmuszony był wystartować w całkiem nowym, nieułożonym jeszcze kasku. Jego poprzedni garnek nie spełniał bowiem standardów bezpieczeństwa. Po zakończonej sukcesem próbie Marco George zapewnił, że nie powtórzy podobnego wyczynu - prosiła go o to matka.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę