tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Triumph z kolekcji 2017 już czekają na was w Łagowie

Motocykle Triumph z kolekcji 2017 już czekają na was w Łagowie

Autor: MB 2017.07.06, 16:10 Drukuj

W dniach 6-9 lipca podczas XXII Festiwalu Rock, Blues & Motocykle Triumph Polska prezentuje swoje aktualne modele motocykli. Sprzęty są dostępne do jazdy. Motocykle już stoją i czekają na pierwszych chętnych.

Naprzeciw głównego wejścia do miasteczka koncertowego znajduje się namiot TRIUMPH’a, w którym do waszej dyspozycji są motocykle testowe tej brytyjskiej marki.

Każdy, kto posiada: prawo jazdy kat A oraz kask motocyklowy, może wziąć udział w jazdach testowych dowolnym wybranym przez siebie modelem.

Dostępne do jazdy modele motocykli testowych TRIUMPH znajdziecie na stronie: http://warszawa.triumphmotorcycles.pl/eventy

Wyjazd na jazdę próbną będzie miał miejsce o każdej pełnej godzinie od 10.00 do 18.00

Zapisy na miejscu

Zapraszamy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę