tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ALMOT Custom Zone - strefa custom w salonie Triumpha
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ALMOT Custom Zone - strefa custom w salonie Triumpha

Autor: Informacja prasowa 2017.07.20, 15:00 Drukuj

W salonie motocykli TRIUMPH w Warszawie powstała strefa custom. Warszawski dealer przygotował dla klientów miejsce, w którym można zobaczyć motocykle ubrane w seryjne akcesoria.

"Chcemy dać naszym klientom szanse na własne oczy zobaczyć jak wyglądają akcesoria i jakiej są jakości oraz jak wygląda motocykl z założonymi akcesoriami. Na miejscu można usiąść i sprawdzić czy dany styl nam odpowiada. Kolejnym celem jest przekazanie klientowi z góry określonej ceny za cały tuning swojego motocykla. Wszystkie dodatkowe akcesoria zostały wycenione oraz wyceniony został czas pracy. Klient może zadecydować co chciałby mieć w swojej maszynie, a co najważniejsze z góry pozna cenę za wybrane przez niego zmiany."

NAS Analytics TAG

Najbardziej popularny w tym roku Bonneville Bobber został zbudowany w dwóch wersjach zgodnie z tym co proponuje konfigurator Triumpha na stronach internetowych całego świata. Na miejscu możemy zobaczyć wersje "1/4 mile" i " Old School Bobber". Zaprezentowany jest również Street Scrmabler w wersji wzmocnionej do jazdy poza asfaltem z dodatkowym miejscem na bagaż.

Zapraszamy do salonu w Warszawie. Aleje Jerozolimskie 200

www.warszawa.triumphpolska.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr