tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle HYOSUNG z rocznika 2024 ju wkrtce dostpne u dealerw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle HYOSUNG z rocznika 2024 ju wkrtce dostpne u dealerw

Autor: Informacja prasowa 2024.06.11, 11:42 Drukuj

Po kilku latach nieobecności, za sprawą firmy MYMOTO, w 2021 roku do Polski powróciły motocykle marki HYOSUNG. Oferta pojazdów sukcesywnie się powiększa, teraz o najnowszą linię z rocznika 2024. Nowe modele, które trafią do sprzedaży, łączą w sobie zaawansowaną technologię, niezawodność oraz nowoczesny design, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno doświadczonym motocyklistom, jak i nowicjuszom.

W ofercie na rok 2024 znajdzie się szereg udoskonalonych modeli, w tym:

NAS Analytics TAG

- HYOSUNG GV125S EVO - radość podróżowania. Nowoczesna technologia połączona z klasycznym stylem Bobbera. Nowy Hyosung GV125S EVO otrzymał bardziej sportową stylistykę, która obejmuje odwrócony widelec, hamulce tarczowe z ABS, tablicę przyrządów z ekranem LCD i oświetlenie w technologii LED, w tym sekwencyjne kierunkowskazy. Dwucylindrowy silnik w układzie "V" o pojemności 125 cm³ i rozstawie 60° zachęca do pełnego odkręcenia manetki.

- HYOSUNG GV125R - futuryzm jutra. Tym razem Hyosung myśli nieszablonowo, tworząc motocykl na skrzyżowaniu nowoczesności i futuryzmu. Nowy GV125R to mieszanka prawdziwego hipernowoczesnego roadstera oraz awangardowego cruisera. Hyosung GV125R materializuje przyszłość jazdy na dwóch kołach, łącząc innowację, styl i wydajność.

- HYOSUNG GV300S EVO - amerykański sen. Wyjątkowy motocykl, dzięki któremu możesz spełnić swój "amerykański sen". Sercem GV300S EVO jest silnik V-Twin, odpowiedni do poruszania się po mieście i cieszenia się weekendową trasą. Marzenia są dostępne na wyciągnięcie ręki, a motocykl w 100% zaspokoi pragnienie wolności na dwóch kółkach.

- HYOSUNG GV650 - pogoń za legendą. Hyosung GV650 to niezwykła pogoń za legendą, łącząca w sobie historię cruiserów z nowoczesnym podejściem do designu i technologii. Bez względu na doświadczenie motocyklowe, GV650 obiecuje unikalne doznania z jazdy, składające się z siły, stylu i wolności na drodze. To więcej niż motocykl - to zaproszenie do pogoni za legendą.

Motocykle z rocznika 2024 będą dostępne u autoryzowanych dealerów HYOSUNG od połowy lipca. Dealerzy marki prowadzą już teraz zapisy na zamówienia preorderowe, umożliwiając klientom wcześniejsze zarezerwowanie wymarzonego modelu.

Więcej informacji na temat nowych modeli oraz pełną specyfikację techniczną można znaleźć na stronie internetowej HYOSUNG Polska.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr