tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl kontra pickup, czyli mrożący krew w żyłach finał wyprzedzania [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl kontra pickup, czyli mrożący krew w żyłach finał wyprzedzania [FILM]

Autor: Raff 2018.12.05, 10:15 2 Drukuj

Każdy z nas ma jakieś przykre doświadczenia z kierowcami samochodów, którym lusterka wydają się całkowicie zbędne. Zajeżdżanie drogi motocyklistom jest tak powszechne, że dobrą praktyką jest spodziewać się takiego zachowania podczas wyprzedzania.

Sytuacja przedstawiona na filmie mogła zakończyć się znacznie gorzej - jeżeli po lewej stronie drogi byłaby bariera energochłonna lub choćby krawężnik motocyklista miałby spore kłopoty. Podobnie gdyby zahaczył mijany w pewnym momencie znak drogowy.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę