tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Triumph-Bajaj uchwycony na filmie. Nadjeda kolejny may street scrambler
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Triumph-Bajaj uchwycony na filmie. Nadjeda kolejny may street scrambler

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.04.19, 07:17 Drukuj

Motocykle na prawo jazdy kat. A2, które szykują Triumph oraz Bajaj, są już coraz bliżej premiery. Dlatego w sieci pojawia się coraz więcej materiałów przedstawiających te maszyny. Dotychczas były to jedynie zdjęcia, a teraz można zobaczyć jeden z modeli również na filmie.

Nagranie z Indii jest dość długie i można na nim zobaczyć wiele ciekawych szczegółów, takich jak stalowa rurowa rama, oświetlenie LED, a także tłumik w scramblerowym stylu. Jest też zawieszenie upside-down i do tego źródło podaje, że tylny amortyzator ma mieć skok 120 mm i regulację napięcia wstępnego sprężyny. Koła mają średnicę 19 cali z przodu i 17 cali z tyłu, co zdradza lekko off-roadowe aspiracje motocykla. Na filmie widać też prędkościomierz, który podzielono na część analogową i cyfrową.

NAS Analytics TAG

Z nowymi motocyklami Triumph przyciągnie początkujących motocyklistów, ale celem są przede wszystkim klienci z krajów, gdzie za maszyny z dużymi silnikami trzeba płacić spore składki ubezpieczeniowe i wysoki podatek drogowy. Platforma z pewnością pozwoli na przedstawienie co najmniej dwóch maszyn, z czego jedna będzie street scramblerem, a druga - nakedem. Motocykle będą produkowane w fabryce w Chakan, a dodatkowo Triumph niedawno przekazał swoje indyjskie interesy w ręce tamtejszego partnera, a więc koncernu Bajaj. Motocykl, który możecie zobaczyć na filmie poniżej, będzie konkurencją dla Benelli Leoncino 500 Trail oraz niedawno wypuszczonej Hondy CL500.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr