tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Aston Martin. Czy tak bdzie wyglda?
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Aston Martin. Czy tak bdzie wyglda?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.04, 11:10 Drukuj

Połączenie sił dwóch brytyjskich legend motoryzacyjnych - Brough i Aston Martin - zapowiada się bardzo ciekawie. Jeszcze w październiku obaj producenci zapowiadali, że na targach EICMA zaprezentują owoc wspólnej pracy.

Jeżeli wierzyć informacjom podanym przez dziennikarzy z japońskiego Autoby, to motocykl, który widzicie na zdjęciach to Aston Martin AMB-001. Materiał pojawił się fan page marki Aston Martin, a album zatytułowano AMB-001. Zdjęcia zniknęły z Facebooka tak szybko, jak się na nim pojawiły.

NAS Analytics TAG

Motocykl wygląda spektakularnie i równie ciekawie zapowiada się od strony technicznej. Dalecy jesteśmy od gdybania na temat jego mocy czy wyposażenia, ale przyznacie, że napis "V2 TURBO" rozpala wyobraźnię.

Producenci odsłonią karty w Mediolanie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr