tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Aston Martin. Czy tak będzie wyglądał? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Aston Martin. Czy tak będzie wyglądał?

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.04, 11:10 Drukuj

Połączenie sił dwóch brytyjskich legend motoryzacyjnych - Brough i Aston Martin - zapowiada się bardzo ciekawie. Jeszcze w październiku obaj producenci zapowiadali, że na targach EICMA zaprezentują owoc wspólnej pracy.

Jeżeli wierzyć informacjom podanym przez dziennikarzy z japońskiego Autoby, to motocykl, który widzicie na zdjęciach to Aston Martin AMB-001. Materiał pojawił się fan page marki Aston Martin, a album zatytułowano AMB-001. Zdjęcia zniknęły z Facebooka tak szybko, jak się na nim pojawiły.

NAS Analytics TAG

Motocykl wygląda spektakularnie i równie ciekawie zapowiada się od strony technicznej. Dalecy jesteśmy od gdybania na temat jego mocy czy wyposażenia, ale przyznacie, że napis "V2 TURBO" rozpala wyobraźnię.

Producenci odsłonią karty w Mediolanie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę