tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoIronMan w ten weekend - tylko dla twardzieli!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MotoIronMan w ten weekend - tylko dla twardzieli!

Autor: Informacja prasowa 2015.10.21, 10:28 Drukuj

Radomskie Towarzystwo Motocyklowe jest pomysłodawcą i organizatorem jedynego na świecie triathlonu motocyklowego - MotoIronMan.

W dniach 24-25.102015 na torze offroadowym "Koniówka" oraz na terenie Lasu Kapturskiego w Radomiu odbędą się zawody MotoIronMan. Będą składały się z trzech etapów: motocyklowego (quadowego), rowerowego i biegu. Etapy te mają wspólny mianownik: offroadowy teren i morderczy wysiłek.

NAS Analytics TAG

Na pierwszy ogień, to co motocykliści lubią najbardziej: 15 okrążeń motocyklem/quadem po wymagającym i starannie przygotowanym torze offroad. Następnie jedna z najważniejszych form przygotowania do zawodów motocyklowych: 25 km na rowerze MTB, a na deser bieg na dystansie 7,5 km. Wyścigi odbędą się na trzech dystansach o różnym stopniu trudności: extreme junior, extreme i extreme max. Udział w tej niezwykłej rywalizacji zapowiedzieli zawodnicy, którzy na co dzień rozdawali karty w ostatnich sezonach w motocrossie, enduro i cross country. W tym roku po raz pierwszy do rywalizacji mogą stanąć zawodnicy startujący na quadach. Zawody w konwencji triathlonu, które organizujemy po raz drugi, są fantastyczną okazją do zrzeszenia fanów sportu nie tylko motocyklowego.

Zeszłoroczna, premierowa edycja tego typu zawodów była strzałem w dziesiątkę. W zawodach wystartowało kilkudziesięciu zawodników, którzy podjęli męczącą i trudną ale też bardzo widowiskową rywalizację w trzech dyscyplinach. Zainteresowanie kibiców było olbrzymie. To niezwykłe wydarzenie patronatem objął prezydent miasta Radom Radosław Witkowski i Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik

W związku z tym, że jest to już druga edycja zawodów MotoIronMan Radom 2015, oczekujemy bardzo dużego zainteresowania i udziału najlepszych zawodników gwarantujących bardzo wysoki poziom sportowy zawodów. Przewidujemy obecność ponad 150. zawodników z całej Polski, jak również spodziewamy się uczestników spoza kraju. Najlepsi z zawodników mogą liczyć na atrakcyjne nagrody finansowe w zależności od zajętego miejsca:

Klasa Extreme Max

I – 2000 zł
II – 1000zł
III – 600 zl
IV- 400 zł
V – 300zł
VI – 200 zl

Klasa Extreme

I – 800 zł
II – 500 zł
III – 200 zł

Klasy Extreme Junior 85, Extreme Junior 125, Extreme Kobiet, Extreme Quad, Extreme Master – zostaną nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo, zwycięzcy zostaną również nagrodzeni zaproszeniami na Celebration Of The Championship 2015, czyli na trzydniowe świętowanie zwycięstwa w Dakarze i Pucharze Świata razem z Rafałem Sonikiem w Krakowie.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy do znalezienia na stronie MotoIronMan Radom 2015.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr