Moto-Moto Racing Team na V i VI rundzie WMMP

Autor: Informacja prasowa 2017.07.17, 12:02 Drukuj

Minął kolejny wyścigowy weekend w Poznaniu, podczas którego odbyły się V i VI runda WMMP. Były to kolejne bardzo ekscytujące dni, na których przebieg znów wpływ miała pogoda.

Pierwszego dnia burza wisiała w powietrzu pół dnia czekając do ostatniej chwili przed kwalifikacjami klasy Superbike i Superstock. Zespół Moto-Moto Racing Team szybko i sprawnie przygotował motocykl do jazdy "na mokro" i Tomek Jarecki wyjechał na sesję kwalifikacyjną. Niedługo później odbył się wyścig w równie deszczowych warunkach. Tomek ważył szybkość z przyczepnością i ostatecznie dojechał na 7-mej pozycji w klasie Superstock 1000, co znowu dało mu pulę cennych punktów.

W niedzielę pogoda była już idealna, do Poznania przyjechało sporo kibiców. Atmosfera na padoku wskazywała na zaciętą walkę w drugim wyścigu. Nie było inaczej - Tomek tradycyjnie świetnie wystartował. Przez pierwsze okrążenia toczył trudny pojedynek z innym zawodnikiem. Niestety pechowo miał on poważną awarię motocykla, przez którą olej obficie pryskał na Tomka motocykl. Śliska od oleju przednia opona poważnie się uślizgnęła ostrzegając zawodnika Moto-Moto Racing Team, że dalsza jazda na 100% może skończyć się zbyt szybko. Tomek musiał dojechać do końca wyścigu zachowując czujność. I tak dowiózł 10te miejsce i kolejne cenne punkty

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę