tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Meeting Wrocław - sobota pełna atrakcji

Moto Meeting Wrocław - sobota pełna atrakcji

Autor: Informacja prasowa 2018.05.16, 14:23 Drukuj

W najbliższą sobotę 19 maja we wrocławskim salonie I'M Inter Motors odbędzie się pierwsza tegoroczna impreza z cyklu Moto Meeting. Na odwiedzających czeka w tym dniu szereg ciekawych pokazów, testów i innych aktywności, a także tradycyjnie pyszne jedzenie.

Ul. Sobieskiego 5 we Wrocławiu to w ten weekend najlepszy adres dla fanów motocykli z Dolnego Śląska oraz ich rodzin. W sobotę, tuż obok salonu I’M Inter Motors, odbędzie się Moto Meeting, czyli cykliczne spotkanie pełne atrakcji, nie tylko motocyklowych.

Będzie można m.in. bezpłatnie nasmarować łańcuch i sprawdzić działanie chemii motocyklowej w Strefie Castrola, przetestować kaski z najnowszej kolekcji Shoei, poznać jazdę freestyle na uwięzi, a także odebrać darmową ramkę na tablicę rejestracyjną.

Będzie tam specjalna strefa z atrakcjami dla najmłodszych, a rodzice odpoczną w strefie relaksu. Pojawią się oczywiście stoiska gastronomiczne, w tym wielki grill. Nad odpowiednią atmosferą będzie czuwał DJ.

Przewidziano szereg konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami - do wygrania są ubrania, akcesoria, a także motocykl na weekend. Pracownicy salonu i zaproszeni eksperci pomogą wam dobrać właściwą odzież i kask, na które dostaniecie atrakcyjny rabat.

Czekamy na was w sobotę 9 maja w godzinach 10-15. Kolejne imprezy Inter Motors Moto Meeting odbędą się 25-26 maja w Łodzi, 26 maja w Rzeszowie, 9 czerwca w Częstochowie i 16 czerwca w Katowicach.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę