tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V85 TT w akcji. Jak on pięknie wygląda! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V85 TT w akcji. Jak on pięknie wygląda! [FILM]

Autor: Raff 2018.12.03, 15:26 1 Drukuj

Moto Guzzi opublikowało krótki film z prezentacją najnowszego modelu - V85 TT. Po raz pierwszy możemy oglądać "classic enduro" w akcji. Prezentuje się fantastycznie!

V85 TT to pomysł Moto Guzzi na zagospodarowanie niszy turystycznych enduro nieprzeładowanych technologią. Choć istnienie takiej niszy zauważa na razie chyba tylko Moto Guzzi, wydaje się bardzo prawdopodobne, że śladem tej marki pójdą także inne.

__________________________________________

V85 TT zachwyca prostą, lecz jednocześnie wysmakowaną linią stylistyczną, eleganckimi detalami i stylem nawiązującym do dawnych maszyn enduro. Już nie możemy doczekać się pierwszych testów. Jeśli dobrze pójdzie, motocykl pojawi się w Polsce na wiosnę 2019 r. w cenie około 50 tys. zł.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę